امروز شنبه , 5 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Planet Coaster برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Planet Coaster برای کامپیوتر

دانلود بازی Planet Coaster برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Planet Coaster با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 5.42 گیگابایت

Planet Coaster عنوان یک بازی جذاب که در سبک شبیه سازی می باشد توسط استودیو Frontier Developments طراحی و عرضه شده است. این بازی فوق العاده به شما این امکان را میدهد تا با در اختیار گرفتن یک زمین بزرگ که خود مشخص میکنید مکان دقیق آن کجا باشد یک پارک رویایی برای خود بسازید اما این که خلاقیت هایی که در این پارک به کار میرود یا چقدر میتواند برای بازدید کنندگان جذاب باشد بستگی به خود شما دارد.

دانلود بازی نسخه فشرده Planet Coaster برای PC

شبیه سازهای بسیاری وجود دارد که در هر کدام از آنها شما میتوانید دقیقا همانند زندگی واقعی تجربه های مختلفی را کسب کنید به موفقیت های بزرگ برسید حال در این بازی شما میتوانید با ساخت یک شهر بازی بسیار بزرگ در هر نقطه از کره ی زمین که میخواهید شروع به کسب درآمد کنید روزانه بازدید کنندگان بیشماری را داشته باشید در این بازی تمامی وسیله های شهر بازی وجود دارد آن هم در نوع ها و اندازه های مختلف مثلا ترن هوایی که بیش از 10 نوع مختلف وجود دارد حال شما میتوانید یک یا چند ترن مختلف را بدون محدودیت در پارک خود قرار دهید. همچنین برای اینکه صف های وسیله های شهر بازی شلوغ نشود مسیرها و جاده های بیشتری را مشخص کنید تا بازدید کنندگان بتوانند به راحتی در محیط جستجو کنند و صف ها زیاد شلوغ نشود.

برای اینکه مردم از پارک شما رازی باشند به جزء وسیله شهر بازی شما قادر هستید سرویس های بهداشتی و انواع مختلف مغازه ها را بگذارید تا در صورت نیاز از آنها استفاده کنند یا برای بزرگسالان و بچه ها پارکی جذا درست کنید چراکه هر وسیله ای در این بازی محدودیت سنی دارد. حال یک نکته جالب در مورد این بازی این است که هنگامی که وسیله های مختلف شهر بازی را قرار میدهد برای امنیت و اطمینان از سالم بودن آن میتوانید یک بار خودتان آن وسیله را تست کنید آن هم با زاویه دوربین مختلف که در نوع خود بسیار فوق العاده است. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Planet Coaster برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی :

 

دانلود بـــازی