امروز یکشنبه , 3 تیر , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Starpoint Gemini 3 برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Starpoint Gemini 3 برای کامپیوتر

دانلود بازی Starpoint Gemini 3 برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Starpoint Gemini 3 با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 9 گیگابایت

Starpoint Gemini 3 عنوان یک بازی جذاب که در سبک اکشن می باشد توسط استودیوی Little Green Men Games طراحی و عرضه شده است. اینبار جنگ در فضا رخ داده و نسبت به زمین شما می بایست چالش های بیشتری را تجربه کنید در طول بازی شخصیت های بسیار زیادی به سراغ شما می آیند و می بایست با تمامی آنها ارتباط برقرار کنید که در ادامه بازی موفق تر باشید. نبردهای سختی پیش روی شما قرار دارد پس از سلاح های خود به درستی در مکان های خاص استفاده کنید.

دانلود بازی نسخه فشرده Starpoint Gemini 3 برای PC

همانطور که گفته شد در این بازی سیاره های زیادی وجود دارد و به هیچ وجع خبری از زمین نیست و همه در سیاره های خاص خود زندگی میکنند البته باید گفت که هر یک از سیاره ها دارای تیم ها و دشمنان مختلف می باشند که به گروه های خاص تقسیم شده اند هر یک از این گروه ها با دیگری به شدت بد هستند و شما نیز باید در این سیاره ها دوام بیاورید و از حق خود دفاع کنید با جنگ هایی که در طول این گیم پلی رخ میدهد شما رفته رفته تجربه های زیادی را در جنگ های فضایی بدست می آورید. همیشه اولویت حمله کردن با شما نیست و گاهی ممکن است دشمنان به تیم شما حمله کنند و منابع ای که شما بدست آورده اید به غارت ببرند پس سعی کنید در تمامی شرایط بطور کامل آماده هر نوع عکس العملی توسط دشمنان خود در طول بازی باشید.

سیستم ساخت سفینه در این بازی به شما این امکان را میدهد سفینه های فوق العاده ای را به وجود آورید و به کمک آن به سیاره های مختلف رفته منابع زیادی را جمع آوری کنید در ابتدای بازی شما این قابلیت را ندارید در اصل باید گفت که نمیتوانید به مناطق دور سفر کنید اما با گذشت زمان پیشرفت کردن در بازی این امکان برای شما بازگشایی خواهد شد. بعد از ساخت اولین سفینه و جمع کردن منابع بیشتر به سرعت بخش های مختلف سفینه خود را ارتقاع دهید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack و یا CODEX را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی :

 

دانلود بـــازی