امروز جمعه , 29 تیر , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Overland برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Overland برای کامپیوتر

دانلود بازی Overland برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Overland با لینک مستقیم

نسخه فشرده Razor1911 در 1.4 گیگابایت

Overland عنوان یک بازی جذاب که در سبک استراتژیک می باشد توسط استودیو Finji طراحی و عرضه شده است. سفری سخت و در عین حال خطرناک پیش روی شما قرار دارد چراکه معلوم نیست از دست چه چیزی در حال فرار کردن یا بهتر است بگوییم سفر کردن هستید اما هرچیزی که هست شما را تهدید کرده و باید خود را نجات دهید و به یک پناهگاه امن برسید که در نوع خود میتواند چالش بزرگی برای شما باشد.

دانلود بازی نسخه فشرده Overland برای PC

آخرالزمان فرا رسیده و انسان های بسیاری از بین رفته اند و تنها تعدادی کم زنده مانده اند و می بایست برای زنده ماندن و ادامه بقا تلاش های خودشان را انجام دهند تنها دارایی که دارید میتوانید به کمک آن به بخش های مختلف سفر کنید یک ماشین قدیمی است پس به سرعت دست بکار شوید وسایل مختلفی که نیاز دارید را جمع آوری کنید با ماشین خود به بخش های جدید سفر کنید. ماشینی که در بازی در اختیار شما قرار دارد دارای مشکل های فنی بسیاری است که نمیتوان گفت بتواند شما را به مقصدی که می خواهید برساند. در صحرا هایی که پیش روی شما قرار دارد حیوانات خطرناکی وجود دارد که ممکن است به شما حمله ور شوند پس با احتیاط بیشتر به بخش های مختلف بروید و تجهیزات جدید را جمع آوری کنید.

هر بخش وسیله های زیادی را دارد که می بایست بهترین آنها را پیدا و بردارید تا شاید با ترکیب کردن آن با دیگر وسیله ها بتوانید تجهیزات جدید تری بسازید که به درد بخورد. رفته رفته مهارت های بیشتری را میتوانید در این بازی یاد بگیرید که برای بقا میتواند مناسب باشد اما اول باید خود تلاش کنید تا بتوانید این مهارت ها را یاد بگیرید.

 

آموزش نصب نسخه Razor1911 :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه Razor1911 بازی :

 

دانلود بـــازی