امروز دوشنبه , 24 مرداد , 1401 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Inertial Drift برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Inertial Drift برای کامپیوتر

دانلود بازی Inertial Drift برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Inertial Drift با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 0.9 گیگابایت

Inertial Drift عنوان بازی جدیدی به سبک ایندی و مسابقه ای میباشد که توسط Level 91 Entertainment توسعه یافته و در تاریخ سپتامبر 2020 توسط PQube Limited برای کامپیوتر عرضه و وارد بازار شده تا انتخاب تازه ای برای عاشقان دریفت و سرعت باشد.

دانلود نسخه فشرده بازی Inertial Drift برای PC

Inertial Drift بازی منحصر به فردی در زمینه دریفت است که قابلیت چرخش 90 درجه ای چرخ ها بر سر پیچ را دارد، این بازی از سیستم و مکانیک بسیار واقع گرایانه برخوردار است که در کنار طراحی مهندسی شده جاده ها،ماشین ها و چرخ ها ،لذت بازی را دوچندان میکند و تجربه از رانندگی را به شما میدهد که تا به حال حس نکرده اید.شما در بازی میتوانید پشت فرمان 16 مدل ماشین مختلف از کوپه گرفته تا هاچبک های اسپرت بنشینید که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند که با چند بار تمرین به راحتی میتوانید به آنها مسلط شوید.

در خیابان های شهر، در دامنه کوه و تپه ها و در روستاها مسابقه دهید و  بار هربار دریفت زدن رد لاستیک های خود را برروی آسفالت حک کنید و لذت مسابقه در پیست های متفاوت از جمله مناظر پر جنب و جوش شهر ، غروب آفتاب ساحلی ، آسمان پرستاره زرق و برق دار و قله های پوشیده از برف را تجربه کنید. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Inertial Drift برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس فایل Verify BIN files before installation اجرا کنید و منتظر اتمام آن بمانید

3- و در پایان از طریق فایل setup.exe اقدام به نصب بازی نمایید .

4- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی  :

دانلود بـــازی