امروز دوشنبه , 27 فروردین , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Raji An Ancient Epic برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Raji An Ancient Epic برای کامپیوتر

دانلود بازی Raji An Ancient Epic برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Raji An Ancient Epic با لینک مستقیم

نسخه فشرده CODEX در 5.67 گیگابایت

Raji An Ancient Epic عنوان یک بازی جذاب که در سبک ماجراجویی می باشد توسط استودیو Nodding Heads Games طراحی و عرضه شده است. ماجراجویی شما در این بازی آغاز شده و در پیش روی خود مسیری بسیار خطرناک را دارید که میتواند باعث نابودی شما نیز شود و این شما هستید که به کمک هوش خود میتوانید این بازی را به پایان برسانید سفری به هند که در خود چالش های زیادی دارد. 

دانلود بازی نسخه فشرده Raji An Ancient Epic برای PC

این بازی در اصل جنگهایی را بین شیاطین و خدایان به نمایش میگذارد که در زمان های قدیم صورت میگیرد اما در دفعه های قبلی این شیاطین بودند که شکست خورده و حال دوباره میخواهند این جنگها را به وجود آورند اما ممکن است این بار مردمان نیز آسیب های مختلفی ببینند. با شروع شدن جنگ جدید شیاطین و خدایان وارد دنیای انسانی شده اند و در حال نابودی کرده ی زمین هستند. انسان ها بی دفاع هستند و شیاطین از این موضوع سوء استفاده کرده به مردم بی گناه حمله میکند و این رفته رفته باعث میشود انسان ها بطور کامل نابود شوند. در این بین دختری کوچک به اسم راجی وارد میشود که توسط همین شیطان ها زخم خورده و غم بزرگی دارد و در تلاش است بتواند به واسطه های مختلف شیاطین را بطور کامل از بین ببرد.

داستان اصلی گیم در رابطه با یک خواهر و برادر با نام های راجی و گولو می باشد که شیاطین زندگی آنها را به شدت تحت تأثیر قرار داده و حال آنها میخواهند تمامی تلاش خود را انجام دهند تا به شیطان ضربه بزنند و بشریت را از دست این شیاطین نجات دهند. پادشاه تمامی شیطان ها Mahabalasura نام دارد که قدرت بسیاری را دارا می باشد و اگر راجی میخواهد این جنگ را پیروز شود ابتدا باید شیطان های مختلف را شکست دهند و در آخر پادشاه شیاطین را نابود کند.

 

آموزش نصب نسخه CODEX :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه CODEX بازی :

دانلود بـــازی