امروز دوشنبه , 27 فروردین , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Mesmer برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Mesmer برای کامپیوتر

دانلود بازی Mesmer برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Mesmer با لینک مستقیم

نسخه فشرده GOG در 1.09 گیگابایت

Mesmer عنوان یک بازی جذاب که در سبک نقش آفرینی می باشد توسط استودیو Rain Games طراحی و عرضه شده است. به عنوان یک رهبر شما میتوانید چه کاری انجام دهید اگر فکر میکنید که قدرت جذب کردن مردم مختلف را دارید پس به سرعت دست بکار شوید و قدرت خود را در طول این بازی نشان دهید.

دانلود بازی نسخه فشرده Mesmer برای PC

یکی از بازی های هیجان انگیز جهان آزاد را برای شما پیشنهاد نیز می کنیم شما در نقش یک رهبر می باشید که باید قبلیه خود را از دست پلیس ها و دشمنان به دور داشته باشید شما باید با تلاش های خود و رهبری بتوانید مردم را به سمت پیشرفت ببرید و آنها را از موانع ها نیز خلاص کنید. شما نیز برای بقای جان خود از سبزیجات و گیاهان استفاده کنید چنین رهبری نیز میتواند به مقام های والایی نیز برسد شما در بازی نقش یک ماجراجویی حرفه ای را خواهید داشت و تمام ویژگی های آن نیز در دسترس شما قزار خواهد داشت شما دشمنتان پلیس نیز می باشد و باید از دست آنها در امان باشید پلیس نیز با تحت فشار گذاشتن شما قصد بر این دارد که قبیله و گروه شما را بطور کلی از بین ببرد حال شما با انتخاب کردن شعارهای درست و استفاده از کلمات کوبنده باید مانع این کار شوید.

باید مراقب باشید که اطرافیان خود شما باعث آسیب دیدنتان نشوند. و در صورت مشاهده باید آنها را از پای در بی آورید فرار همیشه از شما محافظت می کند و راهی دوم برای بقای زندگی شما نیز می باشد حال اگر میخواهید پیروز میدان باشید و تمامی مشکلات را بطور کامل شکست دهید باید یکی از بهترین رهبرهای موجود در بازی باشید.

 

آموزش نصب نسخه GOG :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه GOG بازی :

 

دانلود بـــازی