امروز جمعه , 4 فروردین , 1402 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Poly Bridge برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Poly Bridge برای کامپیوتر

دانلود بازی Poly Bridge برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Poly Bridge با لینک مستقیم

نسخه فشرده IOS در 107 مگابایت

Poly Bridge عنوان یک بازی جذاب که در سبک شبیه سازی می باشد توسط استودیو RG Mechanics طراحی و عرضه شده است. ساخت پل یکی از شغل هایی است که بسیار سخت می باشد و برای این کار باید مهارت های زیادی را داشته باشید در بازی تمامی امکانات و وسایلی که می بایست در اختیار شما است پس دقت خود را بکار ببرید و بهترین پل ها را برای عبور مردم درست کنید.

دانلود بازی نسخه فشرده Poly Bridge برای PC

شاید شما هم دوست داشته باشید در آینده یک مهندس راه سازی شوید اما چطور وقتی کوچکترین تجربه هم از آن ندارید. میتوانید با کمک بازی شما هم تبدیل به یک مهندس ساخت ساز پل های بزرگ شوید و به همه ثابت کنید که می توانید بهترین پل ها را در سطح شهر بسازید. نقش شما در بازی ساخت یک معماری جذاب برای پل های ثابت یا متحرک است که کوچک ترین اشتباهی می تواند جان مردم را بگیرد. ویژگی بازی که می توان به آن اشاره خاصی کرد تست کردن هر پل است که می تواند به شما کمک کند تا نقص های پل خود را بفهمید. با رد کردن مراحل پیش پا افتاده وارد مراحل دشوار تری می شوید که می تواند شما را ساعت ها سرگرم کند. موسیقی و متن بازی شما را برای ادامه دادن کار های خود دعوت می کند که شما می توانید به خوبی تمرکز داشته باشید.

یکی دیگر از ویژگی های بازی این است که شما می توانید خود را به چالش بکشید و به صورت آنلاین با دیگر پلیر ها رقابت کنید. پلی که شما می سازید باید تحمل و توان ماشین های مختلف را داشته باشد در غیر این صورت پل شما خراب شده و ضرر زیادی به شما خواهد رسید.

 

آموزش نصب نسخه IOS :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- بازی را نصب کنید و آن را اجرا لذت ببرید.

 

نسخه IOS بازی :

دانلود بـــازی