امروز پنج شنبه , 10 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Monster Train Wild Mutations برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Monster Train Wild Mutations برای کامپیوتر

دانلود بازی Monster Train Wild Mutations برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Monster Train Wild Mutations با لینک مستقیم

نسخه فشرده GOG در 653 مگابایت

Monster Train Wild Mutations عنوان یک بازی جذاب که در سبک استراتژیک می باشد توسط استودیو Shiny Shoe طراحی و عرضه شده است. در طول بازی یکسری کارت هایی به شما داده میشود که می بایست به کمک آنها حریفان خود را یکی پس از دیگری از بین ببرید در هر دست از بازی تمامی کارت ها به صورت رندوم به شما اهدا میشود باید به خوبی از آنها استفاده کنید.

دانلود بازی نسخه فشرده Monster Train Wild Mutations برای PC

سوار بر قطاری شوید که قرار است مقصد بعدی آن جهنم باشد و هیچ گونه راه برگشتی برای شما وجود ندارد در طول بازی چالش های عجیب پیش روی شما قرار میگیرد و شما باید با انتخاب های تاکتیکی و درستی که انجام میدهید نتیجه بازی را هر بار به نفع خود تغییر دهید. این بازی کاملا استراتژیک بوده و تمامی حرکت ها و پیشرفت ها در بازی بستگی به تصمیم های دارد که قرار است شما بگیرید. این همان قطار هیولا هست که بطور جدی میتوان گفت ممکن است در آن اتفاق های عجیب و غریب بسیار زیادی رخ دهد که بعضی از این اتفاق ها برای شما خوش آیند نیست.

در این بازی بیشتر از 220 کارت منحصر به فرد وجود دارد که در هر دست از بازی میتوانید بعضی از آنها را در اختیار داشته باشید هر کارت قدرت مخصوص به خود را دارد و به نحوی در جای به خصوصی میتوانید از کارت های خود استفاده کرده پیروزی را بدست آورید. با ارتقاع دادن کارت های موجود قدرت و مهارت های خود را در طول نبردها افزایش دهید. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Monster Train Wild Mutations برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه GOG :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس فایل Verify BIN files before installation اجرا کنید و منتظر اتمام آن بمانید

3- و در پایان از طریق فایل setup.exe اقدام به نصب بازی نمایید .

4- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه GOG بازی  :

دانلود بـــازی