امروز شنبه , 18 آذر , 1402 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Ring of Pain برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Ring of Pain برای کامپیوتر

دانلود بازی Ring of Pain برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Ring of Pain با لینک مستقیم

نسخه فشرده GOG در 613 مگابایت

Ring of Pain عنوان یک بازی جذاب که در سبک ماجراجویی می باشد توسط استودیو Twice Different طراحی و عرضه شده است. مسیری پر پیچ و خم و پر از معما پیش روی شما قرار دارد که هر یک از این مسیرها شما را با چالش های خاصی روبه رو میکند می بایست در طول این بازی تمامی آنها را یکی پس از دیگری کامل کنید.

دانلود بازی نسخه فشرده Ring of Pain برای PC

همانطور که گفته شد در این بازی مسیرهای بسیاری وجود دارد که باید با دقت بسیار زیادی هر یک را جستجو کرده و جایزه هایی که وجود دارد را دریافت کنید اما هر یک از این سیاه چاله ها دارای موجودات عجیبی هستند و می بایست برای رسیدن به هدف های خود تمامی آنها را از بین ببرید. همه چیز در این بازی به تصمیم های شما بستگی دارد پس با دقت بسیار زیادی انتخاب های خود را انجام دهید و به مسیرهای درست قدم بگذارید. در بازی هم سیاه چاله های خوب و هم سیاه چاله های بد وجود دارد زمانی که وارد آنها میشوید باید تمامی عواقب آن را به جان بخرید.

نیروها و موجوداتی که در پیش روی شما قرار میگیرند دارای مهارت ها و قدرت های خاصی هستند و شما باید به کمک استراتژی هایی که در طول بازی کسب کرده اید با تمامی آنها مقابله کرده و در نهایت پیروز میدان باشید.

 

آموزش نصب نسخه GOG :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس فایل Verify BIN files before installation اجرا کنید و منتظر اتمام آن بمانید

3- و در پایان از طریق فایل setup.exe اقدام به نصب بازی نمایید .

4- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه GOG بازی  :

دانلود بـــازی