امروز دوشنبه , 11 مهر , 1401 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Monster Energy Supercross 3 برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Monster Energy Supercross 3 برای کامپیوتر

دانلود بازی Monster Energy Supercross 3 برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Monster Energy Supercross 3 با لینک مستقیم

نسخه فشرده CODEX در 10.5 گیگابایت

Monster Energy Supercross 3 عنوان یک بازی جذاب که در سبک مسابقه ای می باشد توسط استودیو Milestone S.r.l طراحی و عرضه شده است. اگر شما هم از دوستداران مسابقه ی موتور سواری هستید میتوانید با دانلود کردن این بازی هیجان های موجود که در این بازی برای شما طراحی شده تجربه نمایید در بازی بیش از 100 موتور از برندهای مختلف و 15 استادیوم مسابقه وجود دارد که میتوانید آنها را به دلخواه انتخاب کنید.

دانلود بازی نسخه فشرده Monster Energy Supercross 3 برای PC

لذت حس موتور سواری در زمین های گلی هیچ وقت از یاد نیز نمی رود و هرکسی نیز دوست دارد آن را برای یک بارم که شده تجربه کند صدای گاز دادن موتور ضربان قلب را بالا برده و دچار هیجان نیز میشویم از آنجایی که همه این تجربیات در دسترس ما نیست کمپانی بازی سازی به ما این اجازه را نیز داده است که حس یک موتور سوار را درک کنیم و از راندن در بازی لذت کافی را ببریم. در این گیم شما تنها مسابقه نمی دهید و عده ای در مپ با شما همراه خواهند شد که میتوانید با آنها رقابت کنید شما نیز میتوانید در حالت آفلاین بازی تمرینان انجام دهید و با مراحلی که در اختیار شما است آنها را کامل کنید شما میتواند در قسمت آنلاین نیز بازی کنید و با دوستان خود رقابت انجام دهید.

اجزای و محیط بازی شما را نیز ساعت ها سرگرم میکند بازی دارای آیتم های جذاب همچنین موتور های زیبا و مدرن و همچنین لباس ها و کلاه های مخصوص موتور سواری نیز می باشد که شما میتوانید آنها را دریافت کنید همچنین یکی از ویژگی های بازی که میتوان به آن اشاره کرد تصادف های است که بازی را زیبا تر نیز میکنید. پیشنهاد میشود علاقه مندان به بازی های وزرشی حتما نصب و لذت کافی را نیز ببرند. وب سایت دی ال بازی پیشنهاد میکند دانلود بازی Monster Energy Supercross 3 برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه CODEX :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه CODEX بازی :

دانلود پارت 01 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 02 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 06 – حجم 1.5 مگابایت

دانلود بـــازی