امروز دوشنبه , 27 فروردین , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Kingdoms of Amalur Re-Reckoning برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Kingdoms of Amalur Re-Reckoning برای کامپیوتر

دانلود بازی Kingdoms of Amalur Re-Reckoning برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Kingdoms of Amalur Re-Reckoning با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 20.08 گیگابایت

Kingdoms of Amalur Re-Reckoning عنوان یک بازی جذاب که در سبک اکشن می باشد توسط استودیوهای 38 Studios, Big Huge Games طراحی و عرضه شده است. در این بازی شما میتوانید شخصیت هایی که در بازی به وجود می آورید را بر اساس قدرت ها و مهارت هایی که انتخاب میکنید بسازید تا در مقابل حریفان خود به بهترین شکل ممکن عمل کنید.

دانلود بازی نسخه فشرده Kingdoms of Amalur Re-Reckoning برای PC

در این بازی سه کلاس ویژه وجود دارد که بسته به نیاز خود در بازی میتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید این کلاس ها عبارتند از Finesse، Sorcery و Might می باشد که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی است. در هر لحظه از بازی شما میتوانید سبک بازی را تغییر دهید و به شیوه خود مبارزه ها را پیش ببرید تا پیروزی های بیشتری را کسب کنید سلاح ها و جادوهای خاص در بازی وجود دارد هر زمان که بخواهید میتوانید از این جادوها استفاده کنید البته باید در نظر داشته باشید زمانی که تعداد حریف ها زیاد شد از قدرت های خود علیه دشمنان استفاده نمایید.

همچنین در این گیم پلی سیستم مخفی کاری وجود دارد یعنی در زمان های مناسب قادر هستید دشمن های خود را از پشت مورد هدف قرار دهید با قدرت جادو تمامی آنها را بطور کامل از بین ببرید. داستانی که در طول بازی حاکم است اجازه میدهد تا شما تجربه هایی فوق العاده را در کنار سیستم مبارزه بدست آورید و با قرار گیری در مکان های مختلف لذت بیشتری را از بازی ببرید. همانطور که گفته شد سلیقه بازیکنان در طول گیم پلی مهم می باشد چراکه می بایست شخصیت را خودتان بسازید و با انتخاب کردن قدرت ها دشمنان را شکست دهید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

 

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی :

 

دانلود بـــازی