امروز جمعه , 29 تیر , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Maid of Sker برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Maid of Sker برای کامپیوتر

دانلود بازی Maid of Sker برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Maid of Sker با لینک مستقیم

نسخه فشرده CODEX در 7.2 گیگابایت

Maid of Sker نام یکی از بازی های منحصر به فرد که در سبک معمایی می باشد توسط استودیوی Wales Interactive طراحی و عرضه شده است. در بازی رازها و معماهای زیادی وجود دارد که به سادگی نمیتوانید آنها را حل کنید. در واقع برای کامل کردن سرنخ هایی که پیش روی شما قرار دارد می بایست جستجوهای بسیاری در بازی انجام دهید. محیط هایی که شما در آن قدم میگذارید بسیار تاریک و مخوف طراحی شده اند تا حس بهتر یک بازی ترسناک و معمایی به شما منتقل شود.

دانلود بازی نسخه فشرده Maid of Sker برای PC

بازی Maid of Sker شما را از همان ابتدا به بریتانیای 1898 میلادی می‌برد. داستان خانواده ای که مدت زیادی است توسط نیروهای غیرطبیعی مورد اذیت قرار میگیرند و به هیچ وجع از دست آنها خلاصی ندارند. نیروی شیطانی که مقابل شما قرار دارد بسیار قدرتمند و خشن است به همین سادگی ها هم نمیتوانید او را از بین ببرید به همین دلیل است که این خانواده نسل به نسل در حال مبارزه با آن است. عمارتی که شما در آن هستید کاملا توسط نیروهای شیطانی تسخیر شده است پس باید گفت که احتیاط بسیار مهم است چراکه با کوچک ترین خطایی ممکن است شما نیز توسط این نیروی شیطانی نفرین شوید. در طول بازی دستگاهی برای کنترل صدا در اختیار شما قرار دارد که میتوانید میزان صدا را به کمک آن مشاهده کنید و خود نیز به آرامی در اطراف حرکت کنید.

سیستم صدا در این بازی بسیار مهم است چراکه به کمک صدا و دستگاهی که در اختیار دارید میتوانید متوجه شوید که نیروی شیطانی دقیقا در کدام بخش ها قرار دارد و یا در کدام بخش ها شدت بیشتری از این نیرو وجود دارد. حال همه چیز بستگی به شما دارد که آیا میتوانید این نیروی شیطانی را مهار کنید یا در توان شما نیست اگر دقت بیشتری را در این بازی به خرج دهید صدا ها را به دقت دنبال کنید در نهایت میتوانید به سرنخ های خوبی برسید. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Maid of Sker برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه CODEX :
1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack و یا CODEX را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

دانلود بـــازی