امروز دوشنبه , 27 فروردین , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Overcooked 2 Gourmet Edition برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Overcooked 2 Gourmet Edition برای کامپیوتر

دانلود بازی Overcooked 2 Gourmet Edition برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Overcooked 2 Gourmet Edition با لینک مستقیم

نسخه فشرده PLAZA در 6.05 گیگابایت

Overcooked 2 Gourmet Edition عنوان یک بازی جذاب که در سبک شبیه سازی می باشد توسط استودیو Ghost Town Games طراحی و ناشر آن Team17 Digital است. بازی جذابی که به شما و دوستانتان این امکان را میدهد تا در گروه های مختلف قرار بگیرید و به آشپزی کردن بپردازید بازی دارای محیط ها و مراحل متنوع می باشد که رفته رفته برایتان سخت تر خواهد شد.

دانلود بازی نسخه فشرده Overcooked 2 Gourmet Edition برای PC

در بازی Overcooked 2 شما یک رستوران سیار دارید که طرفداران بسیار زیادی را دارد و می بایست غذاهای مشتری را در سریع ترین زمان ممکن به آنها تحویل دهید اما این کار ممکن است تنهایی کمی مشکل و دشوار باشد که با اضافه کردن دستیار میتوانید این مشکل را برطرف کنید چراکه ممکن است بعضی از مشتری ها برنج بخواهند و بعضی ها نیز برنج احتیاج نداشته باشند پس می بایست با دستیارها تقسیم کار کنید. یا زمانی که ظرف تمیزی وجود نداشت باید یکی از دستیارها ظرف ها را بشورد تا دوباره بتوانید از این ظرف ها استفاده نمایید. زمانی که در این بازی زمین بازی را عوض میکنید ممکن است زمین ها متحرک شوند جابه جا شده پس در این صورت برای رساندن غذا و مواد مورد نیاز به دست دوستان خود میتوانید وسایل را به سمت آنها پرتاب کنید.

دقت در این بازی بسیار مهم است چراکه اگر زیر گاز را خاموش نکنید غذای شما از بین میرود می بایست دوباره غذا را از اول درست کنید که در وقت شما نیز صرفه جویی نخواهد شد در انتها پول کمتری را دریافت خواهید کرد. برای اینکه این بازی جذاب شود به بهترین شکل ممکن انجام شود شما می بایست اول با دوستان خود تقسیم کار کرده تا هر کسی وظیفه خود را به خوبی انجام دهد در این صورت میزان وقتی که بازی به شما میدهد را میتوانید تعداد بیشتری مشتری قبول کنید به آنها خدمات دهید.

 

آموزش نصب نسخه PLAZA :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack و یا PLAZA را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه PLAZA بازی :

دانلود پارت 01 – حجم 1.55 گیگابایت

دانلود بـــازی