امروز دوشنبه , 24 مرداد , 1401 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Foundation برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Foundation برای کامپیوتر

دانلود بازی Foundation برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Foundation با لینک مستقیم

نسخه فشرده Early Access در 1.14 گیگابایت

Foundation عنوان یک بازی جذاب که در سبک استراتژیک می باشد توسط استودیو Polymorph Games طراحی و عرضه شده است. به کمک این بازی به دوران قرون‌وسطی برگردید جایی که می بایست برای پیشرفت کردن به کمک چوب و سنگ دیگر امکانات پناهگاه ها و قبیله های بسیاری برای خود و مردمان ایجاد کنید و برای محافظت از خود و دیگران سلاح های مختلفی را طراحی نمایید.

دانلود بازی نسخه فشرده Foundation برای PC

در این بازی انواع مختلف ساختمان ها و دیگر امکانات قرون‌وسطی وجود دارد که رفته رفته با پیشرفت میتوانید هر کدام را ایجاد کنید و حس و حال آن زمان را به خوبی در این بازی تجربه نمایید. در ابتدای بازی شما می بایست یک روستای قرون‌وسطی درست کنید و کم کم با گذاشتن و ساختن وسیله های بیشتر این روستا را تبدیل به یک شهر بزرگ کنید که تمامی امکانات مهم در آن وجود داشته باشد. منابع مهمی که شما در طول بازی به آن بسیار احتیاح دارید میتوان گفت بنای اصلی تمامی ساختمان ها نیز می باشد چوب و سنگ است پس با تامین کردن این دو مواد اولیه شروع به ساخت و ساز کنید. رفته رفته با پیشرفت بیشتر مردمان زیادی به سمت روستای شما می آید و قبیله ای که در اختیار دارید بزرگتر خواهد شد و این نشان از موفق شدن شما در کار می باشد.

بازی آن طور که شما فکر میکنید سخت نیست و با جمع آوری کردن مواد اولیه و استفاده آنها در بخش های درست میتوانید به سرعت رشد کنید پس بستگی به این دارد که بخواهید از چه استراتژی در طول بازی استفاده کنید تا در نهایت پیروز باشید.

 

آموزش نصب نسخه Early Access :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه Early Access بازی  :

دانلود بـــازی