امروز پنج شنبه , 18 آذر , 1400 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی The Last Campfire برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی The Last Campfire برای کامپیوتر

دانلود بازی The Last Campfire برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی The Last Campfire با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 976 مگابایت

The Last Campfire عنوان یک بازی جذاب که در سبک ماجراجویی می باشد توسط استودیو Hello Games طراحی و عرضه شده است. داستان شخصیتی به اسم Ember می باشد که در یک دنیای اسرارآمیز گیر افتاده حال شما می بایست به این موجود بامزه کمک کنید تا بتواند بار دیگر به خانه خود برگردد اما در راه چالش های زیادی پیش روی شما قرار دارد که می بایست تمامی آنها را یکی پس از دیگری کامل کنید.

دانلود بازی نسخه فشرده The Last Campfire برای PC

داستان یک موجود عجیب باهوش نیز می باشد که شما باید با اداره کردن و کنترل آن راه را پیش برده و ماجراجویی های خود را آغاز کرده و به خانه اصلی خود باز گردیدد. شخصیت اصلی داستان در یک محیط گیر افتاده است که شما باید با استفاده از ماجراجویی های خود آنها را پشت سر بگذارید. او به دنبال معنی این مراحل می گردد و شما باید به آن کمک کنید تا راهی برای رسیدن به خانه داشته باشد. سفری در بین ماجراجویی های شما نیز می باشد که با ادامه دادن آن در زمین های تاریک ترس وجود شما را فرا خواهد گرفت ولی نباید بگذارید بر شما غلبه شود. شما نیز در این سفر با موجودات گمشده ای روبه رو می شود که می توانند به شما کمکی کنند فراموش نکنید که ویرانه های بازی همچون مرموز هستند.

برای بازگشت به خانه نیز امید خود را از دست ندهید و به ماجراجویی خود ادامه دهید امید خود را در مراحل حفظ کرده تا اینکه به پایان خوشی راه داشته باشد گرافیک زیبای بازی می تواند شما را ساعت ها سرگرم خود کند. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی The Last Campfire برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی :

دانلود بـــازی