امروز پنج شنبه , 10 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Remothered Broken Porcelain برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Remothered Broken Porcelain برای کامپیوتر

دانلود بازی Remothered Broken Porcelain برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Remothered Broken Porcelain با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 4.3 گیگابایت

Remothered Broken Porcelain عنوان یک بازی جذاب که در سبک ترسناک می باشد توسط استودیو Stormind Games طراحی و ناشر آن Modus Games است. یک بازی ترسناک که دنباله بازی قبلی خود را روایت میکند جایی که شما می بایست برای پیدا کردن رازهای مخفی که در بازی وجود دارد به عمق ماجرا وارد شوید تا در نهایت این سرنوشت تاریک را بطور کامل از ذهن خود بیرون کنید.

دانلود بازی نسخه فشرده Remothered Broken Porcelain برای PC

این بازی برای اینکه بتوانید وقایع را بهتر درک کنید ویدیوای کوتاه از قسمت اول بازی به شما نشان میدهد در قسمت اول بازی شخصیتی به اسم رزماری در تلاش از تا یک دختربچه کم شده را پیدا کند این داستان بسیار پیچیده و پر است از رمز و رازهایی که شخصیت بازی میخواهد از تمامی آنها مطلع شود این دختربچه زمانی که میخواست به خانه پدری خود برگردد بطور ناگهانی کم میشود کسی از او خبری ندارد. حال این نسخه از بازی به قبل از قسمت اول بازی برمیگردد و شما در نقش شخصیت Jenn قرار میگیرید و بازی را از زاویه های دیگری مورد بررسی قرار میدهید. در عمارتی که شخصیت Jenn در آن مشغول به کار میشود رازهای بسیار ترسناک و تاریکی وجود دارد که کمتر کسی قادر است با آنها مواجه شود.

پازل های بسیار زیادی در سراسر این عمارت وجود دارد اگر میخواهید از تمامی ماجراهایی که در این عمارت رخ میدهد مطلع شوید باید تمام معماها و پازل ها را بطور کامل جل کنید تا درها به روی شما باز شود. بازی هم از لحاظ داستان و هم از نظر گرافیک پیشرفت بسیاری نسبت به نسخه قبلی خود داشته تا طرفداران بتوانند در یک بازی متفاوت داستانی جدید و در عین حال مرتبط با نسخه قبلی را تجربه کنند.

 

آموزش نصب نسخه DARKSiDERS :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی :

دانلود پارت 01 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 02 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 03 – حجم 342 مگابایت

دانلود بـــازی