امروز جمعه , 29 تیر , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Pacer برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Pacer برای کامپیوتر

دانلود بازی Pacer برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Pacer با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 8.4 گیگابایت

Pacer عنوان یک بازی جذاب که در سبک مسابقه ای می باشد توسط استودیو R8 Games Ltd طراحی و عرضه شده است. مسابقات جهانی در پیش روی شما قرار دارد که با شرکت کردن در تمامی آنها میتوانید دستاوردهای بسیاری را بدست آورید. سفینه های قدرتمندی در بازی وجود دارد که هر کدام دارای قدرت های خاص خود هستند میتوانید از هر کدام که میخواهید به دلخواه استفاده کنید.

شاید تا به حال پشت فرمان یک ماشین نشسته باشید و با آن اندکی راه رفته باشید اما در این بازی تجربه بی نظیری از فضاپیما های جذاب کسب خواهید کرد شما در بازی با مسابقات بین جت های جنگی می توانید خود را وارد یک چالش هیجان انگیز کنید. شما نیز در دنیایی وجود دارید که فاقد جاذبه است. مسابقات هیجان انگیز و جالب که هر پلیری دوست دارد یک بار آنها را تجربه کند و برای خود یک تجربه بی نظیری رقم بزند یکی از ویژگی های بازی نیز رقابت بین دوستان می باشد که می تواند هیجان انگیز باشد گیم از سیستم فوق العاده ساخته شده است که می توانید با بازیکنان مختلفی مسابقه دهید می توانید جت را تقویت کرده و سرعت 400 کیلومتر بر ساعت را تبدیل به هزار کیلومتر بر ساعت کنید که این کار کمک می کند که شما از دیگر بازیکنان زود تر به خط پایان بازی برسید.

بازی تک نفره نیز می باشد و شما باید در ابتدا آموزش های مختلفی دیده و پس از تجربه های که کسب خواهید کرد می توانید به یک خلبان ماهر در آمده تمامی شرکت کنندگان را به سادگی شکست دهید دستاوردهای مختلف را بدست آورید. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Pacer برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس فایل Verify BIN files before installation اجرا کنید و منتظر اتمام آن بمانید

3- و در پایان از طریق فایل setup.exe اقدام به نصب بازی نمایید .

4- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی  :

دانلود بـــازی

برچسب ها