امروز یکشنبه , 3 تیر , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Pro Cycling Manager 2017 برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Pro Cycling Manager 2017 برای کامپیوتر

دانلود بازی Pro Cycling Manager 2017 برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Pro Cycling Manager 2017 با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 3.32 گیگابایت

Pro Cycling Manager 2017 عنوان یک بازی جذاب که در سبک ورزشی می باشد توسط استودیو Cyanide Studio طراحی و عرضه شده است. در این بازی شما با انتخاب کردن دوچرخه حرفه ای و وارد شدن به مسابقه های فوق العاده میتوانید برای رسیدن به موفقیت تلاش کنید اما این کار ساده نیست چراکه حریف های قدرتمندی پیش روی شما قرار دارند شما می بایست تلاش خود را چندین برابر کنید.

دانلود بازی نسخه فشرده Pro Cycling Manager 2017 برای PC

تا به حال شده که بخواهید جای یک دوچرخه سوار حرفه ای باشید و از حرکت زدن با دوچرخه خود لذت ببری شما می توانید در این گیم به آرزو خود نیز برسید و تجربه دوچرخه سواری حرفه در کوهستان و صحرا و خیابان ها داشته باشید در طول بازی در هر بخش مسیرهای مختلف وجود دارد که هر کدام دارای سختی های خاص خود می باشد برای پیروزی در مسابقه ها می بایست مسیرها را با بیشتری دقت ممکن طی کنید. شما نیز میتوانید در هر بازی با استفاده از سبک بازی خود دوچرخه های مدرن و جذابی برای خود تهیه کنید. با سرعت گرفتن باید از بین موانع و سنگ ها رد شوید این که چگونه میخواهید حریف ها را یکی پس از دیگری جا بگذارید همش بستگی به مهارت های شما در بازی دارد البته انتخاب کردن یک دوچرخه خوب و حرفه ای نیز بی تاثیر نخواهد بود. شما نیز می توانید برا محک زدن خود در شب دوچرخه سواری کنید و تجربه بی نظیری کسب نماید در بخش سفارش سازی رنگ های دوچرخه و لباس خود را عوض کنید.

هوش مصنوعی که برای هر یک از دوچرخه سواران حریف در نظر گرفته شده بسیار پرقدرت می باشد و زمانی که شما حواستان نباشد و در پیچ ها به خوبی عمل نکنید به سرعت از شما سبقت میگیرند پس به هیچ وجع آنها را دست کم نگیرید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی :

دانلود بـــازی