امروز جمعه , 29 تیر , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Infliction Extended Cut برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Infliction Extended Cut برای کامپیوتر

دانلود بازی Infliction Extended Cut برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Infliction Extended Cut با لینک مستقیم

نسخه فشرده GOG در 4.03 گیگابایت

Infliction Extended Cut عنوان یک بازی جذاب که در سبک ترسناک می باشد توسط استودیو Caustic Reality طراحی و عرضه شده است. این بازی شما را وارد یک کابوس میکند جایی که در آن می بایست تمامی تلاش خود را انجام دهید تا نجات پیدا کنید. اما در این کابوس چالش های وحشتناکی پیش روی شما قرار دارد و باید با تمامی آنها مواجه شوید تا در نهایت زنده بمانید.

دانلود بازی نسخه فشرده Infliction Extended Cut برای PC

بازی شما را وارد یک خانه معمولی میکند که همه چیز در آن کاملا عادی به نظر میرسد و تمامی افراد با یکدیگر بسیار مهربان هستند اما این خانه گذشته ای بسیار شوم و وحشتناک در خود دارد و خانواده های بسیار زیادی در آن قربانی شده اند. در بازی می بایست به تمام فایل های صوتی گوش دهید و تک تک نامه ها را بخوانید تا بطور کلی تمامی ماجرا را به خوبی متوجه شوید شاید در ابتدا این کار برای شما ترسناک باشد و کابوس های بدی را برایتان زنده کند اما باید در نظر داشته باشید که پایان بازی در صورتی رخ میدهد که بتوانید تمامی این کارها را انجام دهید. اما باید بدانید که روح بعضی از افراد این خانواده هنوز در خانه سرگردان هستند و ممکن به شما حمله ور شوند پس با احتیاط بیشتری در خانه قدم بگذارید و سرنخ ها را دقیق دنبال کنید.

در طول بازی شما یک دشمن اصلی دارید که در جایی جای این خانه به سراغ شما خواهد آمد اما تلاش کنید که به هیچ وجع نزدیک او نشوید تا گرقتار نفرین بزرگ این دشمن نشوید. مهم ترین نکته در این بازی این است که شما تمامی وقایع را به خوبی درک کرده و سرنخ ها را به درستی پیدا کنید.

 

آموزش نصب نسخه GOG :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه GOG بازی :

 

دانلود بـــازی