امروز جمعه , 17 اردیبهشت , 1400 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی SpongeBob SquarePants BfBB Rehydrated برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی SpongeBob SquarePants BfBB Rehydrated برای کامپیوتر

دانلود بازی SpongeBob SquarePants BfBB Rehydrated برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی SpongeBob SquarePants BfBB Rehydrated با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 7.48 گیگابایت

SpongeBob SquarePants BfBB Rehydrated عنوان یک بازی جذاب که در سبک ماجراجویی می باشد توسط استودیو Purple Lamp Studios طراحی و عرضه شده است. عنوان فوق العاده بازی باب اسفنجی که در آن می بایست با قرارگیری در محیط های مختلف شهر بیکینی باتم ماموریت های مختلف را انجام دهید در این بازی شما می بایست خود و دیگر اعضای شهر را از دست ربات ها نجات دهید.

دانلود بازی نسخه فشرده SpongeBob SquarePants BfBB Rehydrated برای PC

مگر می شود تا به حال کارتون باب اسفنجی را کسی ندیده باشد. در این گیم همان طور که میدانید باب اسفنجی مهربان آمده است برای ماجراجویی به همراه دوستان خود پاتریک و سندی و پلانکتون که شخصیت های اصلی بازی نیز هستند. وظیفه باب اسفنجی کاملا معلوم می باشد باید شهر زیبای خود یعنی بیکینی باتم را از دست دشمنان در امان نگهه دارد به همراه دوستان خود باید با کمک کردن به هم آنها را از شهر بیرون کنند. در این بازی دشمنان مختلفی وجود دارد می تواند ساعت ها گیمر را سرگرم کند هر چه بیشتر با باب اسفنجی و پاتریک همراه شوید می توانید از قدرت های فوق العاده آنها استفاده کنید گرافیک بازی به کاربران این اجازه را میدهد که به خوبی در گیم امتیاز بالایی را کسب کنند و از نسخه های قبلی نیز بهتر باشد. برای بهتر شدن ماجرا موسیقی متن که در بازی بکار گرفته شده باعث جذابیت بازی خواهد شد.

موضوع بازی درباره پلانکتون می باشد که دوباره اختراع های عجیب و غریبی انجام داده که بتواند رستوران آقای خرچنگ را از بین ببرد اما با یک اشتباه کوچک این ربات ها بسیار وحشی میشوند هرچه که در سر راه آنها قرار بگیرد را از بین میبرند. حال باب اسفنجی به کمک دیگر دوستان خود باید تلاش کند تا جلوی این ربات ها را بگیرد تا شهر زیبایشان بطور کامل از بین نرود.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی :

 

دانلود بـــازی