امروز سه شنبه , 8 اسفند , 1402 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی SIMCITY : Cities of Tomorrow برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی SIMCITY : Cities of Tomorrow برای کامپیوتر

دانلود بازی SIMCITY : Cities of Tomorrow برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی SIMCITY : Cities of Tomorrow با لینک مستقیم

نسخه فشرده CorePack در 2.01 گیگابایت

SIMCITY : Cities of Tomorrow عنوان یک بازی جذاب که در سبک شبیه سازی می باشد توسط استودیو AzDimension طراحی و عرضه شده است. در دنیایی مدرن قرار بگیرید جایی که تکنولوژی به اوج خود رسیده و دیگر میتوان گفت تمامی کارها را ربات ها و ماشین آلات انجام میدهند شما در این دنیای فوق العاده به عنوان یک رهبر باید هر آنچه که شهر نیاز دارد بسازید تا مردمان زیادی را جذب کنید این تنها راه پولدار شدن شما در بازی می باشد.

دانلود بازی نسخه فشرده SIMCITY : Cities of Tomorrow برای PC

بازی در آینده صورت میگیرد جایی که تکنولوژی حرف اول را میزند جایی که دیگر انسان ها همانند امروز سرکار نمیروند و تمامی کارها را ربات ها انجام میدهند در این شهر شما باید مدیریت را بدست بگیرید و تمامی تلاش خود را انجام دهید تا به یکی از بهترین شهرهای آینده تبدیل شوید. در طول بازی سازه های بسیار زیادی وجود دارد که در لول های خاص میتوانید هر یک از آنها را بازگشایی و در شهر استفاده کنید در اولویت اول باید ببینید که مردم شهر به چه چیزهایی احتیاج دارند سیستم حمل و نقل یا اداره پلیس و آتش نشانی هایی که هر کدام مجهز به تکنولوژی های بسیار جالب و قدرتمندی می باشند البته باید گفت که بازی انقدر پیشرفته است که هر کدام از این ساختمان ها را در بازی قرار دهید هر کدام سیستم ضد آتش را در خود داشته باشد اما احتیاط شرط عقل است.

مردم شهر نیاز به تفریح دارند و می بایست مکان هایی همانند پارک های امروزی برای آنها درست کنید اما این مکان ها بسیار متفاوت هستند با انواع مختلف وسیله های بازی به شکل های عجیب و غریب و خاص که لذت را برای مردم شهر دوچندان میکند. بله این آینده است جایی که ماشین ها در هوا همانند هواپیماها در حال پرواز بوده و با سرعت بیشتری مردم میتوانند به مقصد برسند آیا قادر هستید در آینده زندگی کنید جایی که هنوز به آن عادت نکرده اید. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی SIMCITY : Cities of Tomorrow برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه CorePack :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه CorePack بازی :

دانلود بـــازی