امروز یکشنبه , 10 مهر , 1401 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Wizards Wand of Epicosity برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Wizards Wand of Epicosity برای کامپیوتر

دانلود بازی Wizards Wand of Epicosity برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Wizards Wand of Epicosity با لینک مستقیم

نسخه فشرده PLAZA در 1.47 گیگابایت

Wizards Wand of Epicosity عنوان یک بازی جذاب که در سبک نقش آفرینی می باشد توسط استودیو Game Mechanic طراحی و عرضه شده است. هدف اصلی شما در این گیم پلی این است که از قلعه خود دفاع کنید در هر بار حریفانی متفاوت به سمت قلعه شما حمله میکنند شما نیز می بایست به کمک استراتژی ها و امکانات که در اختیار دارید تمامی دشمنان را یکی پس از دیگری از بین ببرید.

دانلود بازی نسخه فشرده Wizards Wand of Epicosity برای PC

قلعه ای جادویی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و می بایست به کمک نیروها و مهارت هایی که در اختیار دارید از آن دفاع کنید حال در این بازی نیروهای شیطانی زیادی وجود دارند که میخواهند قلعه شما را از بین ببرند و این وظیقه شما است که تمامی دشمنان را یکی پس از دیگری شکست دهید در نظر داشته باشید در بازی با جمع کردن آیتم ها و شکست دادن دشمنان گرفتن روح آنها میتوانید تمامی امکانات خود را در بازی ارتقاع دهید. در ابتدای بازی شما تجهیزات کمی برای دفاع کردن دارید اما رفته رفته با ارتقاع دادن بخش های مختلف قلعه خود میتوانید امکانات و تجهیزات جدیدتری را بازگشایی کرده و از آنها استفاده نمایید.

قدرت هایی که در این بازی وجود دارد هر کدام بسیار متفاوت هستند و می بایست آنها را در بخشی از جنگ ها استفاده کنید تا قدرت تخریب هر یک را مشاهده کنید. در پیش رو تمامی دشمنان نیز دارای امکانات و قدرت های خاص هستند در حالی که شما مراقب نباشید میتوانند بخش های مختلف قلعه شما را مورد هدف قرار دهند این میتواند به ضرر شما باشد چراکه منابع مختلفی را ممکن است از دست بدهید.

 

آموزش نصب نسخه PLAZA :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack و یا PLAZA را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه PLAZA بازی :

 

دانلود بـــازی