امروز دوشنبه , 27 فروردین , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Tannenberg برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Tannenberg برای کامپیوتر

دانلود بازی Tannenberg برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Tannenberg با لینک مستقیم

نسخه فشرده PLAZA در 10.3 گیگابایت

Tannenberg عنوان یک بازی فوق العاده که در سبک اکشن می باشد توسط استودیوی Blackmill Games طراحی و عرضه شده است در اصل نیز میتوان گفت ناشر این بازی M2H می باشد. این بازی یک مولتی پلیر تیمی اول شخص است که با شروع شدن بازی در مکانی قرار میگیرد می بایست تمامی حریف های خود را یکی پس از دیگری از بین ببرید تا در نهایت آخرین بازمانده در این بازی اکشن باشید.

دانلود بازی نسخه فشرده Tannenberg برای PC

این بازی یک مولتی پلیر تیمی اول‌شخص در حاشیه جنگ جهانی اول می باشد که به شما این امکان را میدهد تا در هر دست از بازی در مپی نسبتا بزرگ قرار بگیرید و با دیگر بازیکنان به رقابت بپردازید البته در نظر داشته باشید که دقت و سرعت در این بازی بسیار مهم می باشد و ممکن است با کوچکترین اشتباه دشمن شما را از بین ببرد. هیچ‌گونه بخش داستانی در این بازی ساخته نشده و شما فقط باید با شرکت کردن در جنگهای آنلاین برای خود امتیاز و مهارت کسب کنید. در هر دور از بازی بیش از 64 نفر در مپ وجود دارند پس تمامی تلاش خود را بکار بگیرد تا نفر اول در این رقابت باشید.

در این بازی حالت های مختلفی وجود دارد که میتوانید یکی را انتخاب کنید مثلا در حالت Attrition Warfare هر سمت جنگ تعدادی بلیت دریافت میکنند که نشان‌دهنده میزان نیروی انسانی تیم ها می باشد. که در طول جنگ تیم ها میتوانید از این تعداد نیروی انسانی بر علیه دشمنان خود استفاده کنند تا پیروزی را بدست آورند. حال در این بین اگر بازیکن کشته شود به کمک بلیت ها میتواند دوباره وارد محیط بازی شود به مبارزه بپردازد. وب سایت دی ال بازی پیشنهاد میکند دانلود بازی Tannenberg برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

دانلود بـــازی