امروز شنبه , 18 آذر , 1402 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Supraland Crash برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Supraland Crash برای کامپیوتر

دانلود بازی Supraland Crash برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Supraland Crash با لینک مستقیم

نسخه فشرده PLAZA در 3.80 گیگابایت

Supraland Crash عنوان یک بازی جذاب که در سبک اکشن می باشد توسط استودیو Supra Games طراحی و عرضه شده است. ماجراجویی های بسیاری در کنار سیستم مبارزه فوق العاده در انتظار شماست پس به سرعت وارد بخش های مختلف از دنیایی که در آن قرار دارید شوید و با انواع مختلف موجودات به جنگ بپردازید.

دانلود بازی نسخه فشرده Supraland Crash برای PC

یک بازی اول شخص و در عین حال جذاب و هیجان انگیز می باشد شما باید تلاش بر این کنید که پازل های مختلف را کنار هم گذاشته و در نهایت آنها را حل کنید . یکی از کار های مهم شما این است که بتوانید با پیش رفتن هر چه مراحل سخت تر می شود و شما باید تلاش بر این کنید که سلاح های مختلف بسازید تا بتوانید در مقابل هر دشمن آماده باشید. یکی از ویژگی های بازی ماجراجویی است که باید اسرار بازی را دنبال و ردیابی کنید و آنها را پیدا کنید هر بار که آپدیت های جدید بر این گیم افزوده می شود باید به دنبال این باشید که مراحل جدید اضافه می شود بازی از فضاهای مختلفی تشکیل شده است که می تواند شما را ساعت ها سرگرم کند در ابتدا مراحل ساده به نظر می آیند اما هرچه مراحل به جلو پیش برود سخت تر و سخت تر می شود تا اینکه باید هوش خود را بکار برده و تمرکز بر بازی داشته باشید. گرافیکی که در این بازی بکارگرفته شده شما را برای مدت های بسیاری سرگرم خود میکند تا تجربه های منحصر به فردی را در طول گیم پلی تجربه نمایید و لذت بیشتر را از هر یک از مراحل بازی ببرید.

 

آموزش نصب نسخه PLAZA :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه PLAZA بازی :

دانلود بـــازی