امروز پنج شنبه , 18 آذر , 1400 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Griefhelm Battle برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Griefhelm Battle برای کامپیوتر

دانلود بازی Griefhelm Battle برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Griefhelm Battle با لینک مستقیم

نسخه فشرده valtrix1982 در 1.8 گیگابایت

Griefhelm Battle عنوان یک بازی جذاب که در سبک ماجراجویی می باشد توسط استودیو Johnny Dale Lonack طراحی و عرضه شده است. بکارگیری و استفاده از سلاح های مختلف همیشه باعث میشود شما در جنگ های مختلف پیروز شوید اما در برخی از شرایط بستگی دارد که حریف شما نیز چه امکاناتی دارد که در غیر این صورت می بایست امکانات و مهمات خود را چندین برابر کنید چراکه دشمنان برای نابودی شما در تلاش هستند.

دانلود بازی نسخه فشرده Griefhelm Battle برای PC

در نقش شوالیه ای قرار میگیرید که در میان جنگی بسیار وحشتناک خود را گرفتار می بیند حال او هم باید جان خود را نجات دهد و هم برای پیروزی در این جنگ ها تلاش کند که در خودی خود کار بسیار سختی برای شما خواهد بود. ضربه های شدیدی که در طول جنگ ها به این شوالیه وارد شده باعث شده تا او بخشی از خاطراتش را به کل به یاد نیاورد و این موضوع برایش مشکل ساز شود. اما رفته رفته با طی کردن مسیرهای مختلف بخش هایی از خاطرات برایش دوباره تداعی میشود حال او میبایست تلاش کند تا تمامی خاطراتش را دوباره به یاد آورد. سیستم حمله دشمنان در این بازی میتواند متفاوت باشد یعنی هر یک از نیروهای سپاه دشمن ممکن است به نحوی به سمت شما حمله ور شود پس باید به کمک مهارت هایی که کاراکتر شما در اختیار دارد تمامی دشمنان را از بین ببرید.

سه بخش مختلف در این بازی وجود دارد که بسته به دلخواه خود میتوانید در هر کدام از آنها میخواهید شرکت کرده بازی را پیش ببرید در نظر داشته باشید در بازی آیتم های بسیاری وجود دارد که میتوانید تمامی آنها را دریافت کنید. با شرکت کردن در رقابت های چند نفره تلاش کنید تا به مهارت های مبارزه ای خود اضافه کنید.

 

آموزش نصب نسخه valtrix1982 :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه valtrix1982 بازی :

دانلود بازی با لینک مستقیم

 

دانلود بـــازی