امروز یکشنبه , 3 تیر , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Gladio v2.0 برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Gladio v2.0 برای کامپیوتر

دانلود بازی Gladio v2.0 برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Gladio v2.0 با لینک مستقیم

نسخه فشرده PLAZA در 0.8 گیگابایت

Gladio عنوان بازی جدیدی به سبک اکشن و ایندی میباشد که توسط 4188 Studios توسعه یافته و در تاریخ سپتامبر 2018 توسط همین استودیو برای پلتفرم PC عرضه و منتشر شده است.این بازی داستانی از یک سامورایی و جنگجوی کوهستان را روایت میکند که با استفاده از سلاح های سرد نظیر شمشیر ، نیزه ، سپر و… با دشمنان میجنگد.

دانلود نسخه فشرده بازی Gladio v2.0 برای PC

شما در این بازی کنترل این جنگجو را دراختیار دارید که به حرکات رزمی و نمایشی مسلط است و شما باید با استفاده از همین مهارت ها دشمنان را درهوا و زمین بکشید. بازی گیم پلی منحصربه فردی دارا میباشد و شما باید با 5 نوع دشمن و در 3 سطح مختلف مبارزه کنید.یکی از مهمترین عناصر برایتان، جان شماست،زیرا با هربار حمله و ضربه از سوی دشمنان کاهش میابد ولی از آن سو با کشتن حریفان مقداری از آن بازیابی میشود.دشمنانی که سرسخت باشند بیشتر به شما آسیب میزنند ولی ازهمان سو کشتنشان جان بیشتری به شما میدهد،پس برای زنده ماندن باید پرخاشگر باشید و از توانایی هایتان به صورت کارامد استفاده کنید.

ممکن است تعداد دشمنان از تعداد شما بیشتر باشد ، اما شما از قابلیت های پیشرفته حرکتی برخوردار هستید که به شما برتری بیشتری نسبت به دشمنان خود می دهد. همچنین اگر در مخمصه ای گیر افتادید یا میخواهید خودرا به یک کماندار برسانید که از راه دور شما را هدف گرفته است،میتوانید از میدان فرار کنید و خود را به جای امنی برسانید. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Gladio v2.0 برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه PLAZA :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack و یا PLAZA را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه PLAZA v2.0  بازی  :

دانلود بـــازی