امروز جمعه , 31 شهریور , 1402 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی House Flipper Ghostmower برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی House Flipper Ghostmower برای کامپیوتر

دانلود بازی House Flipper Ghostmower برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی House Flipper Ghostmower با لینک مستقیم

نسخه فشرده Goldberg در 2.83 گیگابایت

House Flipper عنوان بازی جدیدی به سبک ایندی و شبیه سازی است که توسط Empyrean توسعه یافته و در تاریخ می 2018 توسط Frozen District, PlayWay S.A. برای پلتفرم PC عرضه و وارد بازار شده است.

دانلود نسخه فشرده بازی House Flipper Ghostmower برای PC

اگر شما برعکس اکثر مردم علاقه ای به خرید خانه های نوساز و شیک ندارید و میخواهید با خرید خانه های قدیمی و بازسازی و نوسازی آن بر اساس سلیقه خود و فروش آن پول زیادی بدست بیاورید، House Flipper انتخاب مناسبی برای شما است. House Flipper یک فرصت منحصر به فرد برای تبدیل شدن به یک خدمه نوسازی و آن هم یکنفره است. شما در بازی میتوانید با خرید ، تعمیر و بازسازی خانه های ویران شده، به آنها زندگی دومی بدهید و آنها را با سود بفروشید.

آنچه در اختیار دارید مجموعه ای از ابزارها و قطعات است ،از آنها برای چکش کاری ، سوراخکاری ، میخ و پیچاندن پیچ ها استفاده کنید و هر کاری که لازم است برای جا دادن ، اصلاح یا تمیز کردن وسایل ،انجام دهید. فضای داخلی را با صدها مورد منحصر به فرد که آزاد هستید تزئین و تهیه کنید و برای انتخاب کردن مدل طراحی از سلیقه خود استفاده کنید. House Flipper بسیار چالش برانگیز است، مهارت های خود را بهبود بخشیده و تقویت کنید، ابزارهای بهتری تهیه کنید، مکانیسم های جدید را به کار بگیرید و پول نقد کسب کنید. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی House Flipper Ghostmower برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

نسخه Goldberg بازی  :

دانلود بـــازی