امروز پنج شنبه , 10 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Doorways Holy Mountains of Flesh برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Doorways Holy Mountains of Flesh برای کامپیوتر

دانلود بازی Doorways Holy Mountains of Flesh برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Doorways Holy Mountains of Flesh با لینک مستقیم

نسخه فشرده CODEX در 4.6 گیگابایت

Doorways Holy Mountains of Flesh عنوان یک بازی جذاب که در سبک ماجراجویی می باشد توسط استودیوی Saibot Studios طراحی و عرضه شده است. این بازی فوق العاده در چهار اپیزود مختلف رخ میدهد که هر اپیزود داستان مخصوص به خود را دارا می باشد برای پیدا کردن معماها و فهمیدن از موضوع کلی بازی باید تمامی این اپیزودها را بطور کامل تکمیل کنید اپیزودهای که ممکن است در آن اتفاقات ماوراءالطبیعه زیادی رخ دهد. 

دانلود بازی نسخه فشرده Doorways Holy Mountains of Flesh برای PC

همانطور که گفته شد در این بازی چهار اپیزود وجود دارد که هر کدام داستانی را برای شما روایت میکند برای اینکه بتوانید این اپیزودها را بطور کامل به انتها برسانید باید در طول بازی ها رازها و معماهایی که وجود دارد را صحیح حل کنید. ممکن است در هر اپیزود از این بازی با موجوداتی شیطانی روبه رو شوید که تلاش کنند شما را از بین ببرند پس به کمک مهارت های کاراکتر خود در طول بازی مانع این کار شوید. در اصل اتفاق هایی که در این بازی رخ میدهد درباره خانواده ای است که دچار مسائل ماوراءالطبیعه شده اند میخواهند هرچه زودتر از این موضوع خلاص شوند اما موفق نمی شوند. این خانواده در روستایی به نام El Chacal زندگی میکنند و جالب است بدانید که روستاهای بغل نیز شاهده این اتفاق های شوم بوده اند. باس فایت هایی که در طول بازی پیش روی شما قرار میگیرد در انتهای آن می بایست شخصی را نجات دهید و به او کمک کنید از این نیروهای شیطانی رهایی پیدا کند.

سلاح خاصی در اختیار شما قرار ندارد می بایست با دست خالی به مبارزه با این نیروهای شیطانی بپردازید که در نوع خود بسیار سخت و متفاوت خواهد بود البته همه این ها بستگی به مهارت های شما در این گونه از گیم پلی ها دارد. گرافیک بازی نسبت به حجم گیم پلی به خوبی طراحی شده و قابل قبول می باشد

 

آموزش نصب نسخه CODEX :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه CODEX بازی :

 

دانلود بـــازی