امروز دوشنبه , 6 بهمن , 1399 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Terrorarium برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Terrorarium برای کامپیوتر

دانلود بازی Terrorarium برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Terrorarium با لینک مستقیم

نسخه فشرده PLAZA در 1.8 گیگابایت

Terrorarium عنوان یک بازی جذاب که در سبک ماجراجویی می باشد توسط استودیو Stitch Media طراحی و عرضه شده است. در بخش داستانی این بازی جذاب بیش از 25 مرحله خاص وجود دارد که برای کامل کردن بازی می بایست تمامی آنها را یکی پس از دیگری به اتمام برسانید.

داستان یک شخصیت جالب و هیجان انگیز را بر عهده دارید که باید تلاش کند که هرچه سریع تر به ماجراجویی بپردازید در بخش های بازی شاهد 25 مرحله سخت دشوار اما هیجان انگیز روبه رو می شویم که همچنین معماهای زیبا در این مراحل می توان پیدا کرد شما می بایست با سلاح هایی که در اختیار دارید هرچه سریع تر دشمنان خود را یکی یکی از بین ببرید یکی از ویژگی های بازی که می توان به آن اشاره خاصی کرد پوشش های گیاهی آن است که شما می توانید خود را در بین هر چیز مخفی کنید که بازی را هیجان انگیز نیز می کند و می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. کار اصلی شما نجات مادر بزرگ پیر خود می باشد که باید تلاش بر این داشته باشید که آن را از بین دشمنان محاصره شده نجات دهید.

شما نیز باید به موانع که در سر راه شما قرار دارد دقت کنید که نگذارید آنها باعث شوند تا شما نتوانید مادر بزرگ خود را نجات دهید تمامی مهارت های خود را در این بازی بکار بگیرید تا تمامی دشمنان پیش روی خود را یکی پس از دیگری شکست دهید. این بازی برای پیروزی نیاز به استفاده از استراتژی های خاص دارد پس سعی کنید تمام این استراتژی ها را یاد بگیرید. وب سایت دی ال بازی پیشنهاد میکند دانلود بازی Terrorarium برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه PLAZA :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه PLAZA بازی :

 

دانلود بـــازی