امروز سه شنبه , 29 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

Assassins Creed Origins The Curse of the Pharaohs

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

Assassins Creed Origins The Curse of the Pharaohs

دانلود بازی Assassins Creed Origins The Curse of the Pharaohs برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Assassins Creed Origins The Curse of the Pharaohs با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 28.16 گیگابایت

Assassins Creed Origins The Curse of the Pharaohs عنوان یک بازی جدید کامپیوتر است که توسط کمپانی Ubisoft Montreal طراحی و سپس توسط یوبیسافت در اکتبر 2017 برای پلتفرم PC عرضه شده است. نسخه جدید The Curse of the Pharaohs به تازگی عرضه شده است که این بسته شامل بخش های جدید و رفع باگ ها میباشد که میتوانید شاهد عملکرد بهتر شخصیت ها و مبارزات باشید. این بازی جذاب توانسته عنوان برترین بازی مبارزه ای و نقش آفرینی را به خود اختصاص دهد که میلیون ها گیمر از سرتاسر جهان در این بازی حضور دارند که پیشنهاد میشود با دی ال بازی همراه باشید.

دانلود بازی نسخه فشرده Assassins Creed Origins The Curse of the Pharaohs برای PC

با دانلود بازی Assassins Creed Origins The Curse of the Pharaohs میتوانید در نقش شخصیت اصلی بازی یعنی بایک باشید که او یکی از برترین افراد گروه مجی میباشد. تمامی اعضای این گروه توسط فرعون اصلی انتخاب میشوند که شما به دلیل مهارت بالا در مبارزه در این گروه حضور دارید و وظیفه اصلی شما مبارزه با دشمنان و ایجاد امنیت و آرامش در مصر است. مصری که توانسته حکومت خود را به یک حکومت پادشاهی قدرتمند تبدیل کند و بسیاری از دشمنان را از میان بردارد که این مورد سبب شده تا دشمنان بسیاری از داخل و خارج کشور شما به دنبال توطئه باشند.

این بازی جهان باز 300 سال قبل از میلاد جریان دارد که در آن زمان برترین اسلحه ها را شمشیر ها تشکیل داده اند. با گذر زمان و روی کار آمدن فرعون سیزدم که بطلمیوس نام داشت بسیاری از مردن به دنبال یک کشور ایده ال بوده اند اما خود خواهی و قدرت طلبی این شخص سبب شد تا دشمنان کشور شما دو چندان شوند. بعد از مدتی متوجه میشوید که خواهر شما که کلئوپاترا نام دارد به دنبال تشکیل یک گروه جهت نابود کردن فرعون سیزدهم است که این مورد میان خانواده و قسم شما تداخل ایجاد کرده است که در طول مراحل باید آنها را برطرف کنید که این مورد به تصمیم شما بستگی دارد.

خواهر شما که به دنبال نابود سازی حکومت مصر بوده است با شخصی به نام ژولیوس سزار ازدواج میکند که رفته رفته از هدفی که در سر داشته اند کناره گیری میکنند و با شما یک پیمان ابدی برای نجات مصر میبندند که آن مبارزه با روس ها است. روسی ها در آن زمان قدرت بالایی را داشته اند و این مورد سبب شده تا مرز های مصر به شدت تنزل پیدا کند و بسیاری از روسی ها در لباس مصریان به دنبال آشوب باشند که شما در این پیمان به اولین اساسین کرید تبدیل میشوید و باید با دشمنان بسیاری مبارزه کنید.

کاراکتر های بسیاری در بازی Assassins Creed Origins حضور دارند که شما میتوانید از تمامی آنها از مقام و مهارت سبقت بگیرید. بازی از طراحی و عملکرد بسیار خوبی برخوردار است که این مورد سبب شده تا یک گیم پلی اعتیادآور را در اختیار داشته باشید. دلایل بسیاری برای دانلود بازی Assassins Creed Origins وجود دارد که از اصلی ترین آن میتوان به گرافیک دیدنی و صداگذاری عالی اشاره داشت. یک طراحی عالی که سبب شده بسیاری از سایت های مطرح جهانی امتیاز کامل را به آن بدهند و به شدت منتظر ارایه نسخه جدید این بازی باشند که یوبی سافت درت خود را به خوبی به نمایش گذاشته است.

این بازی کامپیوتر نقش آفرینی در زمینه تمدن ها نیز به خوبی ایفای نقش کرده است و میتوانید تمامی آثار مشهور مصر و سایر پادشاهی ها را مشاهده کنید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- فایل نصبی بازی را اجرا کرده و تیک های نصب را برداشته و فقط تیک گزینه زبان انگلیسی را برندارید.

3- مراحل نصب را انجام دهید و منتظر باشید تا به اتمام برسد. به دلیل فشرده شدن بازی احتمال دارد مراحل نصب کمی طولانی باشد.

4- بعد از اتمام نصب نیازی به کرک نخواهید داشت و بازی خودکار کرک میشود.

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید.

نسخه FitGirl بازی :
دانلود بـــازی

برچسب ها