امروز سه شنبه , 29 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی The Feud Wild West Tactics برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی The Feud Wild West Tactics برای کامپیوتر

دانلود بازی The Feud Wild West Tactics برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی The Feud Wild West Tactics با لینک مستقیم

نسخه فشرده CODEX در 2.01 گیگابایت

The Feud Wild West Tactics عنوان یک بازی جذاب که در سبک ماجراجویی می باشد توسط استودیو Galaxy Pest Control طراحی و عرضه شده است. شما در این بازی در غرب وحشی حضور دارید جایی که معمولا بیشتر حرف ها بصورت جنگ های رخ تو رخ صورت میگیرد در این محیط ها باید بگذارید سلاح شما با دشمنان صحبت کند البته اگر نشانه گیری و شلیک شما به موقع و دقیق باشد.

دانلود بازی نسخه فشرده The Feud Wild West Tactics برای PC

یکی از گیم های جذاب و هیجان انگیز که شما نقش چند شخصیت را برعهده دارید و باید با دشمنان خود مبارزه کنید. مبارزه شما با سلاح های سرد صورت میگیرد. شما نیز باید بدانید که در روستا اهالی آن برای بقا تلاش های فراوانی نیز داشته اند و هرکدام از آنها برای ادامه زندگی خود داستانی پیش رو دارند که همین موارد میزان تعیین کننده و مهارت های شخصیت های بازی نیز می شود. شما نیز با روبه رو شدن بر داستان بازی کم کم امپراطوری خود را آغاز کرده و همانند شخصیت های دیگر برای خود مهارت و تجربه کسب کنید باید شخصیت ها را تحت تعقیب گرفته و آنها را مجازات کنید و در ادامه به سراغ خانواده های آنها بروید.

از تکنیک های معروف بازی می توان به جنگ بین هم دیگر اشاره کرد. شخصیت شما در طول بازی مهارت های خاصی را دارا می باشد شما باید در مواقع خواص از این مهارت ها به خوبی استفاده کنید تا حریف های خود را یکی پس از دیگری از بین ببرید. حال باید از خود بپرسید که آیا میتوانید در غرب وحشی زندگی کنید و بجز زندگی و زنده ماندن تجارت خود را رونق دهید.

 

آموزش نصب نسخه CODEX :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

دانلود بـــازی