امروز سه شنبه , 29 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Westmark Manor برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Westmark Manor برای کامپیوتر

دانلود بازی Westmark Manor برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Westmark Manor با لینک مستقیم

نسخه فشرده GOG در 2.22 گیگابایت

Westmark Manor عنوان یک بازی جذاب که در سبک ترسناک می باشد توسط استودیو Nodbrim Interactive طراحی و عرضه شده است. عمارتی متروکه و ترسناک که با وارد شدن به آن مو به تن آدم سیخ خواهد شد آیا حاضر هستید ریسک کنید و وارد این عمارت وحشتناک شوید رازهای مختلف را کشف کنید؟ اما باید بدانید که در این عمارت ممکن است اتفاق های بسیار زیادی برای شما رخ دهد.

دانلود بازی نسخه فشرده Westmark Manor برای PC

عمارتی بسیار ترسناک و متروکه پیش روی شما قرار دارد که در آن سرنخ های زیادی از قتل هایی که صورت گرفته وجود دارد و تمامی مردم شهر درباره این قتل ها و خانه صحبت میکنند شما در این بازی وظیفه این را دارید که وارد عمارت شوید تمامی سرنخ ها را جمع آوری نمایید. با وارد شدن به این عمارت اتفاق های بسیار عجیبی برای شما رخ میدهد اما نباید بترسید چراکه شجاع بودن یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که در بازی باید داشته باشید جاهای مختلفی از این عمارت موجودات بسیار خطرناک وجود دارد و می بایست مهارت های بالایی داشته باشید تا انتهای داستان را مشاهده کنید. المان ها و معماهایی که در طول بازی وجود دارد ذهن شما را به خوبی درگیر ماجرا میکند تا به خوبی با داستان بازی ارتباط برقرار کنید.

با وارد شدن به راهروها و اتاق‌های عمارت رفته رفته ترس های شما نیز دوچندان خواهد شد اما سعی کنید که این ترس بر شما غلبه نکند تا بتوانید تمامی سرنخ ها را به خوبی پیدا کنید و معماها را یکی پس از دیگری کامل نمایید. بازی طوری طراحی شده که ممکن است بعضی از معماها دارای چندین جواب مختلف باشند و بازیکن ها باید جواب درست را از میان آنها پیدا کند. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Westmark Manor برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه GOG :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه GOG بازی :

دانلود بـــازی