امروز یکشنبه , 30 اردیبهشت , 1403 شما در میهن گیم هستید.

رفع مشکل Setup برخی بازی ها

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

رفع مشکل Setup برخی بازی ها

| مشکل Setup|

|مربوط به نسخه های کرکی ALI213 یا CODEX|

| پاسخگویی به تمامی مشکلات شما در مورد Setup و فایل اجرایی|

رفع مشکل Setup برخی بازی ها

امروزه در برخی از کشور ها متاسفانه قانون کپی رایت رعایت نمی شود و اکثر کاربران نسخه های کرک شده نرم افزار ها و بازی ها را تهیه می کنند که البته مشکلات خاص خود را دارد. برخی کاربران گزارش کردند نسخه های کرک شده توسط ALI213 و نسخه هایی از این قبیل فاقد فایل Setup هستند و تنها دارای فایل هایی هستند که باید اکسترکت شوند. با ما در ادامه مطب برای حل مشکل همراه باشید.

برای رفع این مشکل، شما باید تمامی فایل های دانلود شده را در محلی مشخص استخراج نمایید.

بعد از استخراج کامل شما تنها چند فایل Data می بینید. برای اینکه بتوانید این فایل ها را دسته کنید و سرانجام به اجرا برسانید باید کرک مربوط به نسخه بازی مورد نیاز را در کنار فایل های استخراجی کپی کنید. مثلا اگر شما در درایو C این فایل های دانلود شده و پارت بندی شده را استخراج کردید باید در همان پست مربوط به بازی کرک مرتبط با نسخه بازی خود را دانلود کنید و آنرا در محل مورد نظر پیست کنید.

کرک های این نسخه از بازی ها مانند Assassins creed: Unity دارای یه فایل .exe هستند که همه این بازی ها از طریق همان فایل .exe که نام آن اکثرا نام خود بازی هست، اجرا خواهند شد. این فایل .exe همان فایل Setup بازی میباشد. سعی خواهد شد از این پس به مشکلات شما در رابطه با کرک این نسخه از بازی ها مثل ALI213 یا نسخه های Golden edition که اکثر بازی های یوبیسافت را شامل می شود در زیر همین پست پاسخ داده شود.

مشکلات مشابه خود را در همین پست بپرسید

دانلود بـــازی