امروز دوشنبه , 27 فروردین , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Total War: Rome II Caesar In Gaul برای PC

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Total War: Rome II Caesar In Gaul برای PC

 | این نسخه نیازی به نسخه اصلی بازی ندارد |

 | نسخه معتبر Reloaded |

یکی از برترین بازی ها در سبک استراتژیک در سال 2013 عنوان Total War Rome II بود که بازیکنان را باری دیگر به دنیای Total War و این بار روم می برد. این بازی نسبت به نسخه های قبلی این سری پیشرفت های زیادی داشت و همه نقص های فنّی آن رفع شده بود. هم چنین این بازی در میان منتقدان نمرات بالایی را دریافت کرد و فروش خوبی داشت. به مانند سابق همه چیز در بازی با بهترین کیفیت ممکن ساخته شده بود و یک بازی استراتژیک تاریخی را به طرفداران این سری ارائه می داد. حال پک جدیدی برای مراحل اصلی این بازی از طرف سازنده آن منتشر شده است که در آن شما می توانید مراحل جدیدی برای این بازی را مشاهده نمایید. شما می توانید این بازی را از میهن گیم دانلود نماییید.

در بازی Total War: Rome II شما می توانید آزادی را احساس کنید به طوری که با حکومت های مختلف وارد جنگ شوید و یا حتی آن ها را به عنوان متحدان خود انتخاب کنید تا شما را در جنگ با دشمنانتان کمک کنند. در این بازی شما می توانید اداره کلی یک سرزمین را بر عهده بگیرید  و بر شهرها و روستاهای آن نظارت کنید. ارتش خود را تقویت نمایید و آن را در مرز ها و شهرهای خود نگه دارید زیرا هر لحظه ممکن است به شما حمله شود و در این صورت غافلگیر شده و نمی توانید از خود دفاع کنید. سیستم اقتصادی در بازی بسیار مهم است و اگر شما درآمد کافی نداشته باشید،نمی توانید از ارتش خود نگه داری کنید و حتی نگه داری ارتش نیز برای شما هزینه خواهد داشت،پس سعی کنید با حکومت های دیگر وارد تجارت شوید.

هم چنین شما باید شهروندان خود را راضی نگه دارید و به درخواست های آن ها توجّه کنید،وگرنه آن ها اعتراض کرده و بر علیه حکومت شورش می کنند. هم چنین مالیات زیاد نیز باعث شورش مردم می شود. این بازی در کنار تمامی زیبایی هایش از گرافیک بسیار عالی برخوردار است و کمتر در آن نقصی دیده می شود و تمامی جزئیات به بهترین شکل ممکن ساخته شده اند.  شما می توانید ژنرال های خود را به نبردهای مختلف فرستاده و با این کار آن ها تجربه به دست می آورند.

مبارزات بازی به خوبی طرّاحی شده اند و شما در بازی یک مبارزه واقعی را احساس خواهید کرد. هنگامی که در صحنه نبرد هستید،باید از تاکتیک های مختلفی استفاده کنید و ارتش خود را به پیروزی برسانید و از همین جا هم باید گفت که تعداد نفرات یک ارتش به معنای برتری آن نبوده و این به تاکتیک بازیکن نیز بستگی دارد و ممکن است که با یک استراتژیک عالی بتوانید دشمنی سرسخت که تعداد نیروهایش از شما بیش تر است را شکست دهید. این بازی از هوش مصنوعی بسیار بالائی برخوردار است و دشمنانتان نیز برای شما نقشه هایی دارند و همه کارهای شما را زیر نظر دارند،پس باید مراقب حرکت های آن ها هم باشید و می توانید تاکتیک های مختلفی را در نبرد استفاده کنید. پس فرصت را از دست ندهید و برای روم مبارزه کنید!

دانلود بازی Total War: Rome II Caesar In Gaul برای PC – پارت های 1 گیگابایتی:

دانلود پارت 1:    Direct Link

دانلود پارت 2:    Direct Link

دانلود پارت 3:    Direct Link

دانلود پارت 4:    Direct Link

دانلود پارت 5:    Direct Link

دانلود پارت 6:    Direct Link

دانلود پارت 7:    Direct Link

دانلود پارت 8:    Direct Link

دانلود پارت 9:    Direct Link

دانلود پارت 10:    Direct Link

دانلود پارت 11:    Direct Link

دانلود بـــازی