امروز شنبه , 5 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion برای PC

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion برای PC

http://up.mihangame.com/uploads/r782526_TESIV-COver.jpg

بی شک یکی از بزرگ ترین فرانچایز ها در میان بازی ها،سری The Elder Scrolls می باشد. بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion یک عنوان اکشن/نقش آفرینی/دنیای آزاد می باشد که چهارمین بازی در TES محسوب می شود. این بازی توسط Bethesda Game Studios ساخته و توسط 2K Games در سال 2006 عرضه گردید.  همان طور که می دانید،این بازی RPG می باشد و داستان و پایانی باز دارد.  بازی در سرزمین و قاره خیالی Cyrodiil اتفاق می افتد و بعد از وقایع سومین قسمت این سری می باشد،البته باید گفت که این بازی ادامه ای بر داستان قبلی نخواهد بود.

بازیکن می تواند مراحل اصلی بازی را رد کند و یا کلا آن ها را کنار گذاشته و به سراغ مراحل فرعی و دیگر اهداف این بازی بزرگ برود و همین طور در هر زمانی که بخواهد در سرزمین Cyrodiil سفر کند. بازی هیچ وقت پایان نمی یابد و بازیکن پس از به پایان رساندن مراحل اصلی،می تواند به بازی ادامه دهد. هم چنین دنیای بازی بسیار بزرگ می باشد و قابلیت Fast Travel نیز در آن موجود است. یکی دیگر از عناصری که در این بازی وجود دارد و می توان به آن اشاره نمود،شخصی سازی شخصیت بازی می باشد. در ابتدای بازی شما توانایی شخصی سازی کامل کارکتر خود را دارید و می توانید نژاد های گوناگونی را انتخاب کنید که هر کدام قابلیت های منحصر به فرد خود را دارا می باشند. یکی دیگر از اهدافی که بازیکنان باید آن را دنبال کنند،ارتقا شخصیت می باشد که در شاخه های گوناگون و با توجه به عملکرد موجود می باشد. عناصر بسیار زیاد دیگری در این بازی گنجانده شده اند که آن را تبدیل به یکی از برترین بازی ها می کنند.

گرافیک بازی نیز در زمان خود عالی بود و نقصی در آن وجود نداشت. در The Elder Scrolls V: Oblivion شما با خط های داستانی زیادی همراه هستید که هر کدام از آن ها با ماموریت ها و اهداف زیادی همراهند و می توانید وارد آن ها شوید. موسیقی و صداگذاری بازی نیز کاملا با توجه به محیط این بازی می باشد که باعث می شود شما بازی را هرچه بهتر احساس کنید. در کل می توان گفت که این بازی از برترین بازی های نسل بعد بود و سازنده این عنوان،کار خود را بر روی دنیای The Elder Scrolls ادامه داد که منجر به ساخت عنوان بزرگ The Elder Scrolls V: Skyrim شد. در ادامه شما می توانید این بازی بسیار زیبا را از میهن گیم دانلود نمایید.

http://up.mihangame.com/uploads/p61380_589587.jpg http://up.mihangame.com/uploads/v638163_7097098.jpg

http://up.mihangame.com/uploads/y89720_7098709870970.jpg http://up.mihangame.com/uploads/l038307_the-elder-scrolls-iv-oblivion-20070326002104276-000.jpg

 

 

بر اساس گفته ی گروه مصادیق فیلترینگ ایران لینک ها حذف گردید

دانلود بـــازی