امروز یکشنبه , 30 اردیبهشت , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Gone Home برای PC

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Gone Home برای PC

یکی از برترین بازی های امسال در سبک معمایی بازی Gone Home بود که با داستان بسیار پیچیده و جذاب خود توانست نظر بسیاری از گیمرها و منتقدان را جذب کند و بازخوردهای بسیار مثبتی داشت. موفقیت های این بازی تنها به نمرات بالا خاتمه نیافت و این بازی زیبا توانست در مراسم Spike VGX 2013 بعنوان برترین بازی مستقل سال انتخاب شود و همچنین در بخش بهترین بازی PC هم توانست با شکست بازی بزرگی چون Battlefield 4 به عنوان برترین بازی PC سال نیز انتخاب شود. در این بازی به جزئیات و کوچکترین چیزها به زیبایی پرداخته شده است بصورتی که درمحیط بازی گیمر میتواند با همه چیز ارتباط برقرار کند و ببیند که هر وسیله ای به چه دردی میخورد.برای اطلاعات بیشتر و دانلود بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بازی در سال 1995 شکل میگیرد و گیمر در نقش یک دختر 20 ساله به نام کیتی میباشد که پس از یک مدت طولانه که در سفر بوده به خانه ی خود برمیگردد اما با خانه ای خالی مواجه میشود ، خانه ی خانوادگی او خالی است و هیچ کدام از اعضای خانواده ش هم در خانه نیست وخبری از ان ها نیست که به کجا رفته اند و یا چه اتفاقی برای ان ها افتاده است. داستان بازی از همین جا آغاز میشود ، شروع معما های بازی و حس هیجان داستان پیچیده ی بازی از همین جاست.  از همان ابتدای بازی شما باید به دنبال سرنخ هایی بگردید و محیط اطرافتان را جستجو کنید تا بتوانید سرنخ ها و اطلاعاتی پیدا کنید که بفهمید چه اتفاقی برای خانواده تان افتاده است.

این بازی زیبا و کم حجم میتواند با محیط جذاب و داستان پردازی بسیار عالی خود شما را برای ساعت ها سرگرم کند و مطمعن باشید که پس از به پایان رساندن بازی و فهمیدن حقیقت داستان در مورد خانواده ی گمشده ، این بازی به یکی از بهترین بازی های عمرتان تبدیل خواهد شد. هم اکنون میتوانید این بازی را از سایت میهن گیم با لینک مستقیم دانلود نمایید.

تصاویری از محیط بازی : 

لینک دانلود : 

دانلود بازی Gone Home برای PC با لینک مستقیم – 500 مگابایت

دانلود بـــازی