امروز شنبه , 18 آذر , 1402 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Wolcen Lords of Mayhem برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Wolcen Lords of Mayhem برای کامپیوتر

دانلود بازی Wolcen Lords of Mayhem برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Wolcen Lords of Mayhem با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 21.5 گیگابایت

Wolcen Lords of Mayhem عنوان یک بازی جذاب که در سبک اکشن می باشد توسط استودیو WOLCEN Studio طراحی و عرضه شده است. قتل عام بسیار بزرگی رخ داده شما یکی از افرادی هستید که توانسته از این قتل عام جان سالم به در ببرد و می بایست تمامی تلاش خود را انجام دهید تا جلوی نیروهای شیطانی قرار گرفته و تمامی آنها را یکی پس از دیگری شکست دهید.

دانلود بازی نسخه فشرده Wolcen Lords of Mayhem برای PC

شما یکی از بازماندگان قتل‌عام Castagath هستید که توسط استاد بزرگ به نام هایملاک نجات پیدا کرده اید حال بعد از زنده ماندن وارد یکی از ارتش های بزرگ شده اید که در آن تمامی جوان ها هیجان بسیار زیادی دارند در این ارتش تمرین های بسیار سختی صورت میگیرد که باید تمامی آنها را بطور کامل و درست انجام دهید تا به یکی از بهترین اعضای ارتش تبدیل شوید. در واقع هدف این ارتش نیز درست کردن سربازهایی با قدرت ماوراء انسان می باشد تا بتوانند تمامی دشمنان را از بین ببرند بدون اینکه آسیب جدی ببینند. در طول بازی استاد بزرگ به شما راهنمایی های زیادی میکند تا بتوانید بهتر به هدف های خود نزدیک شوید که این برای شما یک شانس عالی به حساب می آید با دارا بودن این شانس بزرگ چشم تمام ارتش به شما است.

بعد از به پایان رساندن تمامی تمرین های خود در این پایگاه نظامی شما وارد ساحلی نزدیک شهر Stormfall خواهد شد که در آن جنگ و کشتار بسیار زیاد است حال وقت آن رسیده تا عدالت را به این سرزمین ها دوباره برگردانید و با کشتن تمامی دشمنان پیش رو این عدالت بطور کامل اجرا شود. برای اینکه در کار خود پیشرفت بیشتر را داشته باشید باید منابع مختلف را در طول بازی جمع آوری کنید. همچنین آیتم های جادویی که در بازی وجود دارند دارای قدرت های خاصی می باشند.

 

آموزش نصب نسخه CODEX :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس فایل Verify BIN files before installation اجرا کنید و منتظر اتمام آن بمانید

3- و در پایان از طریق فایل setup.exe اقدام به نصب بازی نمایید .

4- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی :

دانلود بـــازی