امروز یکشنبه , 5 بهمن , 1399 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Cook Serve Delicious 3 برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Cook Serve Delicious 3 برای کامپیوتر

دانلود بازی Cook Serve Delicious 3 برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Cook Serve Delicious 3 با لینک مستقیم

نسخه فشرده DINOByTES در 1.53 گیگابایت

Cook Serve Delicious 3 عنوان یک بازی جذاب که در سبک شبیه سازی می باشد توسط استودیو Vertigo Gaming طراحی و عرضه شده است. آیا فکر میکنید که بتوانید به عنوان یک آشپز حرفه ای وارد عرضه این گیم پلی شوید؟ چراکه مشتریانی که پیش شما می آیند بهترین غذاها را میخواهند شما نیز می بایست با نشان دادن مهارت های خود مشتری های جدیدتری را بدست آورید این کار باعث میشود پول و سرمایه شما دوچندان شود.

دانلود بازی نسخه فشرده Cook Serve Delicious 3 برای PC

اگر شما هم علاقه به یک آشپز خانه و آشپزی نیز دارید می توانید با این گیم تجربه بی نظیری کسب کنید و غذا های متنوع درست کنید. کار شما به نظر ساده می رسد اما در باطن کار سخت و دشواری نیز می باشد شما باید غذا های آمریکایی و ایتالیای برای مشتری های خود بپزید و اجازه به آنها ندهید که ناراحت از رستوان شما به بیرون بروند به سفارش مشتری ها دقت کنید و نگذارید غذای آنها دیر آماده شود. می توانید خدمه های مختلفی برای رستوان خود استخدام کنید که سفارش مشتری را به دست شما برسانند و همچنین غذایی که شما درست می کنید به دست مشتری برسانند. زمان در این بازی بسیار مهم است و اگر در کمترین زمان بتوانید غذاها را به مشتری تخویل دهید پول بیشتری را بدست خواهید آورد و با این پول ها قادر هستید تمامی وسیله های آشپزخانه خود را ارتقاع دهید.

با ارتقاع دادن تمامی وسیله های آشپزخانه تغییر بزرگی در آشپزی شما نیز صورت میگیرد. در نقشه بازی نیز می توان دید که مراحل زیادی پیش روی شما می باشد که با تلاش آنها را یکی پس از دیگری رد خواهید کرد.

 

آموزش نصب نسخه DINOByTES :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه DINOByTES بازی :

دانلود بـــازی